..

Like/Tweet/+1

$(function() { $.getScript("https://sd-1.archive-host.com/membres/up/37821634957680146/deco/bn22.js"); });

Keywords

Latest topics

» CHAT собата конечно пристигна
Влез I_icon_minitimeСре 08 Мај 2013, 10:25 by AdminOT

» CHAT собата
Влез I_icon_minitimeВто 07 Мај 2013, 23:26 by AdminOT

» Информаци:
Влез I_icon_minitimeВто 07 Мај 2013, 23:23 by AdminOT

» Правила:....
Влез I_icon_minitimeВто 07 Мај 2013, 22:51 by AdminOT

» CHAT соба (под конструкција)
Влез I_icon_minitimeВто 07 Мај 2013, 22:43 by AdminOT

» Your first subject
Влез I_icon_minitimeВто 07 Мај 2013, 21:16 by AdminOT

Октомври 2020

ПонВтоСреЧетПетСабНед
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Calendar Calendar

Affiliates

free forum

CHAT собата конечно пристигна

Сре 08 Мај 2013, 10:25 by AdminOT

Собата пристигна и на нашата страна само одете до долу на страната и ке забележите window (мора да бидете логирани)

CHAT собата

Вто 07 Мај 2013, 23:26 by AdminOT

Треба сеуште да поработиме на собата за да ја ставиме на форумот но појдете до оваа страна за CHAT собата која треба да се инсталира следниве денови http://xat.com/TonForum Pozz Very Happy

Информаци:

Вто 07 Мај 2013, 23:23 by AdminOT

за повеке информации околу работата со форумот посетете го FAQ се наога под нашето лого TON FORUM Very Happy

Правила:....

Вто 07 Мај 2013, 22:51 by AdminOT

1.Нема полотики,национализам и др слични содржини.
2.Нема расправии со админите.
3.Почитувај ги другите членови !!!
4.Рекламирање е строго забрането без дозвола на власниците.
-Секое непочитување на правилата се казнува!

CHAT соба (под конструкција)

Вто 07 Мај 2013, 22:41 by AdminOT

Ајде уште малце и ке ја добиеме собата bounce

Your first subject

Вто 07 Мај 2013, 21:16 by AdminOT

Take some time to read this information before starting to use the administration of your forum:

How to access your administration panel ?
In the top menu, click on Log In, a new page is displayed. Fill in the username "admin" and the password you have choosen during your registration. If you have lost or forgot it, click here. Once you are logged in, click on the link "Administration Panel" at …

Влез

Напишете го вашето име и лозинка за да се логирате

Сега е точно Саб 24 Окт 2020, 03:03