..

Like/Tweet/+1

$(function() { $.getScript("https://sd-1.archive-host.com/membres/up/37821634957680146/deco/bn22.js"); });

Keywords

Latest topics

» CHAT собата конечно пристигна
Your first forum I_icon_minitimeСре 08 Мај 2013, 10:25 by AdminOT

» CHAT собата
Your first forum I_icon_minitimeВто 07 Мај 2013, 23:26 by AdminOT

» Информаци:
Your first forum I_icon_minitimeВто 07 Мај 2013, 23:23 by AdminOT

» Правила:....
Your first forum I_icon_minitimeВто 07 Мај 2013, 22:51 by AdminOT

» CHAT соба (под конструкција)
Your first forum I_icon_minitimeВто 07 Мај 2013, 22:43 by AdminOT

» Your first subject
Your first forum I_icon_minitimeВто 07 Мај 2013, 21:16 by AdminOT

Септември 2020

ПонВтоСреЧетПетСабНед
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

Calendar Calendar

Affiliates

free forum

CHAT собата конечно пристигна

Сре 08 Мај 2013, 10:25 by AdminOT

Собата пристигна и на нашата страна само одете до долу на страната и ке забележите window (мора да бидете логирани)

CHAT собата

Вто 07 Мај 2013, 23:26 by AdminOT

Треба сеуште да поработиме на собата за да ја ставиме на форумот но појдете до оваа страна за CHAT собата која треба да се инсталира следниве денови http://xat.com/TonForum Pozz Very Happy

Информаци:

Вто 07 Мај 2013, 23:23 by AdminOT

за повеке информации околу работата со форумот посетете го FAQ се наога под нашето лого TON FORUM Very Happy

Правила:....

Вто 07 Мај 2013, 22:51 by AdminOT

1.Нема полотики,национализам и др слични содржини.
2.Нема расправии со админите.
3.Почитувај ги другите членови !!!
4.Рекламирање е строго забрането без дозвола на власниците.
-Секое непочитување на правилата се казнува!

CHAT соба (под конструкција)

Вто 07 Мај 2013, 22:41 by AdminOT

Ајде уште малце и ке ја добиеме собата bounce

Your first subject

Вто 07 Мај 2013, 21:16 by AdminOT

Take some time to read this information before starting to use the administration of your forum:

How to access your administration panel ?
In the top menu, click on Log In, a new page is displayed. Fill in the username "admin" and the password you have choosen during your registration. If you have lost or forgot it, click here. Once you are logged in, click on the link "Administration Panel" at …


Your first forum

ТемиОдговориАвторВидено еПоследно мислење
Нема нови мислења  Global announcement:  Правила:.... 0AdminOT125Видете го последното мислење on Вто 07 Мај 2013, 22:51
by AdminOT
Нема нови мислења   CHAT собата конечно пристигна  0AdminOT223Видете го последното мислење on Сре 08 Мај 2013, 10:25
by AdminOT
Нема нови мислења   CHAT собата 0AdminOT139Видете го последното мислење on Вто 07 Мај 2013, 23:26
by AdminOT
Нема нови мислења   Информаци: 0AdminOT122Видете го последното мислење on Вто 07 Мај 2013, 23:23
by AdminOT
Нема нови мислења   CHAT соба (под конструкција) 1AdminOT201Видете го последното мислење on Вто 07 Мај 2013, 22:43
by AdminOT
Нема нови мислења   Your first subject 0AdminOT159Видете го последното мислење on Вто 07 Мај 2013, 21:16
by AdminOT
Модератор
Moderators
Permissions in this forum:
Не можете да испраќате нови теми во форумот
Не можете да одговарате на темите во форумот

Членови кои го разгледуваат овој форум: 0 Регистрирани, 0 Скриени и 1 Гост

Регистрирани членови: Никој


  • Нови мислења Нови мислења
  • Нема нови мислења Нема нови мислења
  • Нови мислења [ Популарни теми ] Нови мислења [ Популарни теми ]
  • Нема нови мислења [ Популарни теми ] Нема нови мислења [ Популарни теми ]
  • Нови мислења [ Заклучена тема ] Нови мислења [ Заклучена тема ]
  • Нема нови мислења[ Заклучена тема ] Нема нови мислења[ Заклучена тема ]
  • Објава Објава
  • Важна тема Важна тема
  • Global announcement Global announcement
Сега е точно Чет 24 Сеп 2020, 07:09