..

Like/Tweet/+1

$(function() { $.getScript("https://sd-1.archive-host.com/membres/up/37821634957680146/deco/bn22.js"); });

Keywords

Latest topics

» CHAT собата конечно пристигна
Free forum : Green Lab I_icon_minitimeСре 08 Мај 2013, 10:25 by AdminOT

» CHAT собата
Free forum : Green Lab I_icon_minitimeВто 07 Мај 2013, 23:26 by AdminOT

» Информаци:
Free forum : Green Lab I_icon_minitimeВто 07 Мај 2013, 23:23 by AdminOT

» Правила:....
Free forum : Green Lab I_icon_minitimeВто 07 Мај 2013, 22:51 by AdminOT

» CHAT соба (под конструкција)
Free forum : Green Lab I_icon_minitimeВто 07 Мај 2013, 22:43 by AdminOT

» Your first subject
Free forum : Green Lab I_icon_minitimeВто 07 Мај 2013, 21:16 by AdminOT

Август 2021

ПонВтоСреЧетПетСабНед
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Calendar Calendar

Affiliates

free forum

CHAT собата конечно пристигна

Сре 08 Мај 2013, 10:25 by AdminOT

Собата пристигна и на нашата страна само одете до долу на страната и ке забележите window (мора да бидете логирани)

CHAT собата

Вто 07 Мај 2013, 23:26 by AdminOT

Треба сеуште да поработиме на собата за да ја ставиме на форумот но појдете до оваа страна за CHAT собата која треба да се инсталира следниве денови http://xat.com/TonForum Pozz Very Happy

Информаци:

Вто 07 Мај 2013, 23:23 by AdminOT

за повеке информации околу работата со форумот посетете го FAQ се наога под нашето лого TON FORUM Very Happy

Правила:....

Вто 07 Мај 2013, 22:51 by AdminOT

1.Нема полотики,национализам и др слични содржини.
2.Нема расправии со админите.
3.Почитувај ги другите членови !!!
4.Рекламирање е строго забрането без дозвола на власниците.
-Секое непочитување на правилата се казнува!

CHAT соба (под конструкција)

Вто 07 Мај 2013, 22:41 by AdminOT

Ајде уште малце и ке ја добиеме собата bounce

Your first subject

Вто 07 Мај 2013, 21:16 by AdminOT

Take some time to read this information before starting to use the administration of your forum:

How to access your administration panel ?
In the top menu, click on Log In, a new page is displayed. Fill in the username "admin" and the password you have choosen during your registration. If you have lost or forgot it, click here. Once you are logged in, click on the link "Administration Panel" at …


Форум
   
ФорумТемиМислења
Нема нови мислења
Модератор: Moderators

67CHAT собата коне...
Сре 08 Мај 2013, 10:25
AdminOT Видете го последното мислење

Statistics

   
Кој е он-лајн?
Кој е он-лајн?
In total there is 1 user online :: 0 Регистрирани, 0 Скриени и 1 Гост
Регистрирани членови: Никој
Legend : [ Moderators ]
Birthdays
Birthdays

No users have a birthday today
No users are having a birthday in the upcoming 7 days

Forthcoming Calendar linked topics within the next 5 days
CalendarThere are no forthcoming calendar linked topic
Statistics
Statistics

Нашите членови се испратиле точно 7 мислења

Постојат b>1 регистриран член

Најновиот регистриран член е AdminOT

Најмногу членови кои го посетиле форумот воеднаш се 5 во Нед 03 Мај 2015, 21:07  • Нови мислења Нови мислења
  • Нема нови мислења Нема нови мислења
  • Форумот е заклучен Форумот е заклучен
Сега е точно Пон 02 Aвг 2021, 06:12